Çözümlerimiz

Tadilat ve Tamirat

Göktürk, Kemerburgaz ve civarında her türlü tamirat, tadilat ve tesisat işleriniz için hizmetinizdeyiz. Su kaçağı tespiti, gider açma, banyo tadilatı mutfak tadilatı gibi işlerde işinde uzman ekibimizle birlikte yanınızdayız.

2020 yılında kurulan, inşaat ve teknik destek alanında hizmet veren bir müteahhitlik firması olarak, birinci sınıf işçilik ve üstün malzeme kalitesi ile her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Masterway olarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda talep ettiğiniz her türlü tadilat ve tamirat işlemleri için sizlere pratik çözümler sağlıyoruz. Bütün tadilat ve tamirat uygulamalarının yanı sıra sizler için orta vadede taahhüt işlerini de gerçekleştirebilecek ekiplerle çalışıyoruz.

Firmamız, projelendirme aşamasından başlayarak, anahtar teslimine dek bütün süreçte her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Masterway olarak, iç ve dış tasarım, projelendirme, tadilat ve tamirat işlemleri için alanında uzman kadromuzla her türlü talebinizi karşılıyoruz. Tadilat ve tasarım aşamasında istekleriniz doğrultusunda ahşap ev, prefabrik ev, güvenlik kulübesi gibi mekânlar oluşturuyoruz. Ayrıca çelik yapı sistemleri, kaynaklı ve bulonlu sistemler, kaba yapı ve ince yapı işleri gibi konularda da sizler için destek de sağlıyoruz. Bunun yanı sıra binaların elektrik ve mekanik tesisatı, bina ve betonarme güçlendirme işlemleri uygulamalarında tecrübeli kadromuzla teknik veriler ışığında sizlere hizmet veriyoruz.

Bununla birlikte çatı ve zemin yalıtım sistemleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü hizmeti, bizden alabilirsiniz. Tadilat ve tamirat alanında ihtiyaç duyduğunuz durumlara yönelik, en kaliteli hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz birinci sınıf işçiliğin yanı sıra uygun fiyatlı bir politika ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.