Bina Elektrik Tesisatı

İstanbul Göktürk ve Kemerburgaz çevresi Bina Elektrik Tesisatı İşleriniz için uzman ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz.

Güvenlik açısından elektrik tesisatı ile ilgili gerçekleştirilecek işlemler son derece önemlidir. Bu işlemlerde herhangi bir yanlışlık yapılması durumunda hayati riskler meydana gelebilir. Masterway olarak evlerinizdeki elektrik tesisatı yenileme ve bakım işlemlerini gerçekleştirdiğimiz gibi, binalar için de aynı hizmeti sağlıyoruz.

Üstelik her türlü elektrik tesisatı işlemlerini, gerekli standartlara uygun olarak uzman ekiplerimiz aracılığıyla profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Elektrik tesisatı döşeme işlemlerinde ilk adım olarak, projedeki bilgilerin rehberliğinde boruları yerleştiriyoruz. Ardından elektrik devrelerinde akımı kollara ayırmak için kullanılan buatların ve kasaların yerleştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra boruların içinden kabloların çekilmesi ve buat bağlantılarının düzenlenmesini sağlıyoruz.

Son adım olarak ise anahtar, priz ve duyların montajlarını gerçekleştirerek uygulamayı tamamlıyor, binalarınız için elektrik tesisatı yenilemenin yanı sıra onarım işlemlerini de başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Konutlarınızda elektrik tesisatı ile ilgili problemler varsa ya da inşaat halindeki bir konuta elektrik tesisatı bağlatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir firma olarak, fiyat konusunda da sizlere her zaman kolaylık sağlıyoruz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.