Çatı Sistemleri

Göktürk ve çevresinde çatı kaplama, çatı yalıtım, çatı onarım gibi işleriniz için alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Çatı sistemlerinde kaliteli malzemelerin kullanılması ve işçilik son derece önem taşır. Isı yalıtımı gibi çeşitli gerekliliklerin gerçekleşmesi için çatı sistemleri kurma aşamasında uzman ekiplerin uygulama yapması gerekir.

Masterway olarak çatı ile ilgili sorunlarınıza son derece pratik çözümler sağlıyoruz. Talep ve beğenilerinizi dikkate alarak, uzman ekiplerimizin önderliğinde çatılarınız için en uygun ve kaliteli sistemleri tercih ediyoruz. Üstelik çatı tadilatı, çatı izolasyonu, çatıdaki ısı ve su yalıtımı gibi konularda pek çok avantaj sağlıyoruz. Son derece dayanıklı malzemelerden oluşturduğumuz çatı sistemlerinde estetiğe de önem veriyoruz.

Eğer binanızda ısı kayıpları olduğunu düşünüyorsanız ısı yalıtımı ile ilgili problemlerle karşı karşıya olabilirsiniz. Bu durumda ekiplerimiz, binanıza gelerek problemin kaynağını tespit eder ve onarma işlemine başlar.

Benzer şekilde binanızda sürekli kabaran tavan, duvarlarda renk değişimi gibi oluşumlar söz konusu oluyorsa, bu durum su yalıtımında problem olduğunu anlamına gelebilir. Bu durumda su yalıtım sistemini yenileyerek, probleminize hızlı bir şekilde çözüm getiriyor ve çatı sistemleriyle ilgili yaptığımız işlemleri olabildiğince kısa süre içinde gerçekleştiriyoruz.

Üstelik çatınızda oluşabilecek herhangi bir problem için sizlere ekonomik fiyatlara uygun çözümler sunuyoruz. İster çatılarınızı yenilemek isterseniz de mevcut problemleri gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Çatı Isı Yalıtımı

Hem müstakil evlerin, hem de apartman dairelerinin ısınması açısından çatı sistemlerinde ısı yalıtımı oldukça önemlidir. Firmamız, son derece kaliteli ısı yalıtım malzemeleri ile çatılarda oluşabilecek ısı kayıplarının önüne geçmeyi hedefler. Bu sayede kombi, kalorifer ya da klima gibi ısı araçlarını daha az kullanarak elektrik tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bu sayede daha az doğalgaz kullanılacağı için bir ölçüde hava kirliliğinin de önüne geçilmiş olur. Üstelik yalıtım işlemleri sayesinde, binalardaki rutubet gibi insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen durumlar ortadan kalkar. Isı yalıtımı uygulamalarımızdaki ücretlerimiz ise oldukça ekonomiktir. Masterway olarak, çatı yalıtım malzemelerinde en yüksek yalıtım sağlayan ürünleri tercih ediyoruz. Siz de çatınıza ısı yalıtımı yaptırmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

  • Çatı Su Yalıtımı

Yapıların en önemli parçalarından biri olan çatılar, herhangi bir problem durumunda binanın genelini olumsuz yönde etkileyebilir. Bu durum ise binanın değerini düşüren etkili faktörler arasında yer alır. Bu nedenle çatıların düzenli olarak onarılması gerekir. Çatılarda hem ısı yalıtımı hem de su yalıtımı oldukça önemlidir. Şiddetli yağmur ve kar yağışı gibi durumlarda, yapıların su almaması için mutlaka yalıtım yapılması gerekir. Firma olarak uzman ekiplerimizle, çatılardaki tüm yalıtım problemlerinize çözüm olanakları sağlıyoruz. Genel olarak, yalıtım işlemlerinde yapının durumuna bağlı olarak en uygun malzemeleri tercih ediyoruz. Su yalıtım uygulamalarımızda, uzun süre dayanabilen son derece kaliteli malzemeleri seçiyoruz. Eğer çatılarınızda su yalıtım problemi varsa bizimle iletişime geçebilir, çözüm odaklı uygulamalarımızdan yararlanarak, çok daha konforlu bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.