Çatı Tadilatı

İstanbul Göktürk ve Kemerburgaz çevresi çatı tadilatı işleriniz için alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Çatılar, pek çok çevresel faktörden etkilenerek zaman içinde deforme olabilir ve korunaklı halini yitirebilir. Bu nedenle, çatıların belli aralıklarla bakım ve onarımlarının yapılması gerekir. Çatı onarım işlemleri ise büyük ölçüde uzmanlık gerektirir.

Masterway olarak, tecrübeli ekiplerimizle çatılarınızla ilgili yaşadığınız problemlere etkin çözümler sunuyoruz. Öncelikle çatınızdaki hasarı tespit ederek bir planlama yapıyoruz.  Ardından onarım işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Çatı tadilat işlemleri, problemin boyutuna göre birkaç saatten birkaç güne kadar sürebilir. Problemin boyutuna göre, çatı iskeletini oluşturan merteklerin değiştirilmesi ya da çatı yalıtım örtüsünün değiştirilmesi gibi pek çok farklı işlem gerekebilir.

Ekiplerimiz tarafından sizlere, yapılacak işlem ve süresi hakkında detaylı bilgi verilir. Düzenli aralıklarla çatı tadilatı yaptırmak, binanızın ısı ve su yalıtıma katkıda bulunacağı için oldukça önemlidir.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.