Çelik Sistem İle Güçlendirme

 Göktürk civarı yapılarınızın deprem dayanıklılığını arttırmak için çelik konstrüksiyon ile Güçlendirme yöntemi kullanılarak güçlendirilmesi için alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Firmamız tarafından güçlendirme yöntemleri, güçlendirilecek olan binanın durumuna göre tercih edilir. Bu nedenle öncelikle uzman ekiplerimiz tarafından binanın yapısı ile ilgili inceleme yapılır. Binaları, depreme karşı dayanıklı kılmak için FRP yöntemi ile birlikte genellikle çelik konstrüksiyon kullanılır.

Deprem açısından riskli bir bölge olan Türkiye için konutlarda, güçlendirme ve onarım çalışmaları ihmal edilmemelidir. Binanızın yapısına uygun olarak çelik konstrüksiyon yöntemi tercih edildiği takdirde, kiriş ve kolonlara çelik lamalar sararak güçlendirme işlemi uyguluyor, yapıların statik durumunu analiz ettikten sonra çelik ile güçlendirme yöntemlerini, betonarme ve FRP sistemleriyle birlikte de kullanabiliyoruz.

Firma olarak, sizlere her zaman birinci sınıf işçilik ve kaliteli malzeme garantisi sunuyoruz. Siz de binalarınızı güçlendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.