Duvar Sistemleri

İstanbul Göktürk, Kemerburgaz ve çevresi; ahşap, tuğla, komposit ve cam duvar kaplama işleriniz için alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Günümüzde ev, ofis, dükkân ve çeşitli işletmelerde duvar sistemi uygulamaları yapılır. Bu uygulamalar, iç duvar ve dış duvar sistemi olmak üzere iki gruba ayrılır. İç duvar sistemleri genellikle oda bölmelerinde, dükkânlarda, depolarda ve buna benzer yerlerde kullanılır. Genel olarak duvar sistemlerinde, ahşap, alçı, tuğla, alüminyum ve cam gibi malzemeler tercih edilir. Firmamız, sizlere tercihleriniz doğrultusunda duvar sistemi için ilgili hizmetleri kaliteli bir şekilde sunar. Öncelikle duvar sistemlerinin uygulanacağı alanın ölçüleri alınır. Daha sonra talepleriniz doğrultusunda fabrikadan alınan duvar profilleri, en uygun şekilde ilgili yerlere monte edilir. Monte işlemi sırasında duvar profillerinin kaç cm aks aralığında olması gerektiği uzman ekibimiz tarafından tespit edilir ve titizlikle uygulanır. Dış cephe duvar sistemleri, genellikle saçak altı, havalandırmalı cephe sistemleri ve çeşitli kaplama malzemeleri altında kullanılır. Ekibimiz, duvar sistemlerini her türlü hava koşulunda rahatlıkla uygulayabilir. Üstelik kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan firmamız sizleri, her konuda memnun etmek için son derece uygun bir ücretle hizmet vermektedir. Duvar sistemleri alanında hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Ahşap çıta uygulaması

Ahşap çıtalar, günümüzde tavan, süpürgelik gibi farklı alanlarda hoş bir görüntü elde etmek amacıyla kullanılır. Ahşap çıtaların, duvarlarda kullanımı da oldukça yaygındır. Masterway olarak sizler için ahşap çıta modelleriyle dekoratif duvar tasarımları gerçekleştiriyoruz. Ahşap çıta uygulamalarını, istediğiniz şekil ve ebatlarda gerçekleştirebiliyoruz. Ahşap çıta uygulamaları sayesinde evinize hoş bir görünüm katabilirsiniz. Ahşap çıta uygulamalarında öncelikle uzman ekiplerimizle uygulama yapılacak olan alanın ölçülerini alıyoruz. Daha sonra tercihleriniz doğrultusunda çıta modelini belirliyoruz. Son adımda ise çıta yerlerini işaretleyerek, seçtiğiniz modelleri güçlü yapıştırıcılar aracılığıyla duvarınıza uyguluyoruz. Aynı zamanda uygulama öncesinde çıta çeşitlerini, dilediğiniz renge de boyayabiliyoruz. Masterway olarak, tercih ettiğiniz ürünleri ekonomik şekilde sizlerle buluşturarak, yaşam alanlarınızı zenginleştiriyoruz.

  • Taş tuğla duvar uygulaması

Günümüzde taş tuğla duvar uygulamaları özellikle dekoratif amaçlı olarak ev, otel, rezidans, kafe gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir. Masterway olarak, talep ve beklentileriniz doğrultusunda istediğiniz şekillerde taş tuğla duvar uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Taş tuğla duvar uygulamalarını ister iç mekân isterseniz de dış mekânlar için tercih edebilirsiniz. Ekiplerimiz öncelikle, taş tuğla uygulanacak olan alanın pürüzsüz bir hale gelmesi için astar uygulaması yapar. Daha sonra tuğlalar, metal çıtalar yardımıyla dizilir. Dizme işleminden sonra çıtalar çıkartılır ve tuğla araları talepleriniz doğrultusunda derz dolgu ile doldurulur. Ayrıca isteğinize bağlı olarak, zemine uygun olarak boyama işlemi de yapılabilir. Taş tuğla duvar işlemleri, ekiplerimiz tarafından beklentileriniz doğrultusunda titiz bir işçilikle uygulanır. Duvar döşemelerinde, doğallığın yansıması olan taş tuğla uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.