FRP Sistemi İle Güçlendirme

Göktürk ve Kemerburgaz civarı yapılarınızın deprem dayanıklılığını arttırmak için Karbon Fiber kullanılarak yapılan güçlendirme sistemiyle güçlendirilmesi için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Konut güçlendirme çalışmalarında betonarme ve çelik levhalarla güçlendirme dışında kullanılan yöntemlerden biri de lifli polimer yani FRP yöntemidir. FRP sistemlerinde karbon ya da cam esaslı malzemeler bulunur. Uzun yıllar boyunca farklı ülkelerde, yapısal güçlendirme için kullanılan yöntem, Türkiye genelinde de sıklıkla tercih edilir.

FRP, yapıların güçlendirilmesi açısından pek çok avantaj sağlar. Bu avantajlar arasında, malzemenin hafifliği, kolay bir şekilde yapıştırılması, yüksek ölçüde mukavemete sahip olması ve korozyon riski oluşturmaması sıralanabilir. Masterway olarak, uzman ekiplerimizle bina güçlendirme çalışmalarında uygun yapılar için FRP yöntemini uyguluyoruz.

FRP kompozit fiberleri, güçlendirmek istediğimiz yapının beton yüzeylerine güçlü reçine ve yapıştırıcılar ile yapıştırarak, uygulamayı tamamlıyoruz. FRP diğer yapı güçlendirme yöntemlerine göre daha pahalı olsa da, sağladığı avantajlar sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Siz de yapılarınızı güçlendirmek için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.