İnce Yapı İşleri

 İstanbul Göktürk, Kemerburgaz çevresi iç ve dış cephe boya işleri, iç ve dış duvar kaplama uygulamaları gibi ince yapı işlerinizde alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Firma olarak, her türlü kaba yapı işlerinde destek sağladığımız gibi, zemin, duvar, döşeme ve cephe kaplaması gibi çeşitli ince yapı işlerinde de sizlere hizmet sağlıyoruz. İnce yapı işlemlerini ihtiyacınız doğrultusunda hem sıfırdan yapabiliyor hem de onarabiliyoruz. İnce yapı uygulamaları kapsamında dış ve iç cephe kaplamaları, boya uygulamaları, duvar örme ve yalıtım uygulamaları, şap uygulaması ve tesviye betonu yapılması gibi işlemler yer alır.

Her bir uygulama için uzman ekiplerimizle çalışıyor ve işlemler için son derece kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Duvar örme işlemlerini, talepleriniz doğrultusunda ısı yalıtım tuğlası, doğal taş gibi farklı malzemeler kullanarak gerçekleştiriyor, iç ve dış cephe kaplamalarında da aynı şekilde taleplerinizi büyük bir dikkatle dinliyoruz.

Duvar ve zemin kaplama işlemlerimizde ise taleplerinize bağlı olarak suni taş, porselen, seramik, ve doğal taş gibi çeşitli malzemeler kullanıyoruz. Eviniz, ofisiniz ya da dilediğiniz her alan için birinci sınıf işçilikle çalışarak, tadilat ve dekorasyon işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. İnce yapı işleri konusunda firmamızdan hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.