Zemin Sistemleri

İstanbul Göktürk ve Kemerburgaz çevresi zemin kaplama, yalıtım, izolasyon ve tadilat işleriniz için alanında uzman ekibimizle himzetinizdeyiz.

Zemin, bir mekânın genel ruhunu ve tarzını yansıtan en önemli araçlardan biridir. Mimari alanındaki gelişmelerle birlikte, gerek iş yerleri gerek evler için zemin kaplama sistemleri sıklıkla tercih edilir. Masterway olarak zemin sistemleri alanında birinci sınıf işçilik ve üstün malzeme kalitesi ile hizmet vermekteyiz. Zemin kaplama çeşitlerini istekleriniz ve alanın uygunluğu doğrultusunda doğal taş kaplama, epoksi, EPDM kaplama, self levelling, şap uygulaması gibi farklı tekniklerle gerçekleştiriyoruz. Zemin konusunda seçim yaparken, kullanılan alanızı ve alanın boyutunu dikkate alabilirsiniz. Dar mekânları daha geniş ve ferah göstermek için açık renkli zeminleri tercih edebilirsiniz. Firma olarak, tüm zemin kaplama işlemlerimizde, estetik değerler, temizlik ve bakım kolaylığı, çevre ve toplum sağlığını gözeten politikalar izliyoruz. Zemin kaplamalarında, ses emiciliği yüksek olan ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede ev ve ofis gibi farklı yaşam alanlarınızı sizler için çok daha konforlu ve şık bir hale getiriyoruz. Her türlü zemin kaplaması işlemi için bizimle iletişime geçerek, uygulamalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Doğal taş kaplama

Birçok kullanıcı, yaşam alanlarının şık ve etkileyici görünmesini arzu eder. Bu nedenle günümüzde, zemin sistemlerinde pek çok farklı çeşit kullanılır. Doğal taş kaplama ise, kullanacağınız alana son derece otantik bir görünüm katar. Genellikle balkon, bahçe, teras, restoran gibi çeşitli alanlarda sıklıkla doğal taş kaplama zemin tercih edilir. Bahçe ve balkonlarınızda doğal taş kaplama ile son derece huzurlu ortamlar oluşturabilirsiniz. Üstelik ekip olarak, sizler için doğal taş uygulamalarını en kaliteli malzemeleri kullanarak gerçekleştiriyoruz. Doğal taşları, kullanım alanınız doğrultusunda beyaz, kahverengi, siyah gibi çeşitli tonlarda tercih edebilirsiniz. Daha doğal bir görüntü için birden çok rengin bulunduğu taş modellerini de seçebilirsiniz. Firmamız, doğal taş kaplama işlemlerini son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Bu sayede kısa süre içinde istediğiniz alanlara sahip olabilirsiniz.

  • Epoksi

Yapı sektöründe geniş bir kullanım alanı bulunan epoksi zemin kaplamalarının amacı, fiziksel ve kimyasal oluşumların beton yüzeyinde oluşan olumsuz etkilerini gidermektir. Epoksi zemin kaplama işlemlerinde öncelikle ekiplerimiz tarafından zemin hazırlığı yapılır. Zeminin düz ve pürüzsüz olması uygulama için oldukça önemlidir. Daha sonra beton yüzeyine uygun bir astar seçilerek, beton yüzey astarlama işlemi uygulanır. Astarlama işleminin ardından beton yüzeye reçine kaplamalar yapılır. Son adımda ise kaplamanın kürlenme işlemi gerçekleştirilir. Bunlara ek olarak epoksi zemin kaplama işlemlerinde birçok farklı detay bulunur. Bu nedenle bu işlemleri alanında uzman ekiplerin yapması gerekir. Epoksi zemin kaplamalarının özellikleri ise kimyasal maddelere ve çatlama gibi durumlara karşı dirençli oluşlarıdır. Aynı zamanda epoksi zeminler, kolay temizlenebilme özelliği ile de birçok kişi tarafından tercih edilir. Siz de farklı alanlar için epoksi zemin uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, uzman ekiplerle hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

  • EPDM Kaplama

Uzman ekiplerimizle, zemin sistemlerinde EPDM kaplama olarak da adlandırılan dökme kauçuk ile uygulamalar yapıyoruz. EPDM uygulaması için öncelikle zeminin düz ve pürüzsüz bir hale getirilmesi gerekir. Bu işlemi titizlikle gerçekleştirdikten sonra astar uygulaması yapıyoruz. Astar kuruduktan sonra ise istenilen kalınlıktaki EPDM karışımını, ilgili bölgeye uyguluyoruz. Bu uygulamayı, sizlerin tercihi doğrultusunda istenilen renk ve desenlerde gerçekleştirebiliyoruz. Genel olarak kapalı spor salonu, park, yürüyüş yolları ve paten kayma alanları gibi yerlerde kullanılan EPDM, yumuşak dokulu zeminler elde etmek için idealdir. Bunun yanı sıra EPDM göze hitap eden estetik bir ürün olmasının yanı sıra aşınma gibi durumlara karşı da oldukça dayanıklıdır. EPDM içinde bakteri üretmeyen son derece sağlıklı bir malzemedir. Sizler için ekiplerimizle, istekleriniz doğrultusunda EPDM uygulamalarını, farklı alanlar için çeşitli renk ve desenlerde uyguluyoruz.

  • Self Levelling

Self levelling, iş gücü gerektirmeden yayılan şap anlamına gelir. Firma olarak, self levelling uygulamalarında öncelikle zeminin düzgün ve pürüzsüz olmasına dikkat ediyoruz. Eğer zeminde pürüzler varsa onları gidererek işleme başlıyoruz. Self levelling karışımı için ölçekli kaplar kullanıyoruz ve temiz su miktarını ayarlayarak kova içine yerleştiriyoruz. Ardından kendi kendine yayılan şapı, suya katarak mikserle tamamen homojen olana dek karıştırıyoruz. Bu karışımı hazırladıktan sonra zemine dökerek, şapın yayılmasını bekliyoruz. Self levelling, her ne kadar kendi kendine yayılsa da mutlaka alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde kot düzgün olmaz. Şapın içinde kabarcık oluşmasını engellemek ve düzgün bir şekilde yayılmasını sağlamak için alanında uzman ekiplerimiz kirpi rulo kullanır. İşlem tamamlandıktan sonra ise kapılar ve pencereler kapatılarak, karışımın kuruması beklenir. Bu süre içinde odaya girilmemesi oldukça önemlidir. Ekiplerimiz gerekli süre boyunca bekledikten sonra şap üzerine talepleriniz doğrultusunda kaplama işlemini gerçekleştirir.

  • Şap Uygulamaları

Şap uygulamaları, otopark, fabrika, sergi ve spor salonları gibi pek çok farklı alan için kullanılabilir. Şap genel olarak dayanıklı yapısı sayesinde birçok alan için özellikle tercih edilir. Şap uygulamasının yapıldığı beton yüzeyler çok daha dayanıklı olur. Şap uygulamalarının temel amacı ise zemin yalıtımını sağlamaktır. Şap uygulamalarını, tecrübeli ekiplerimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Bu sayede uzman işçiliklerimizle, uygulama sonrasında uzun ömür güvencesi veriyoruz. Genel olarak her türlü zemin kaplama işleminde hata yapılmaması oldukça önemlidir. Yanlış ya da eksik yapılan bir işlem daha sonra zeminle ilgili ciddi problemlere yol açabilir. Masterway olarak, şap uygulamaları için malzeme seçimini titizlikle yapıyor ve uygulamalarımızı birinci sınıf işçilikle gerçekleştiriyoruz. Farklı alanlar için şap uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  • Otopark Çizgileri

Otoparklarda, araçların yerini belirlemek ve park içindeki araç trafiğini düzenlemek açısından, otopark çizgilerinin kullanılması oldukça önemlidir. Profesyonel anlamda hizmet veren otoparklarda, trafik mühendisliği ilkeleri doğrultusunda, otopark çizgilerinin bulundurulması gerekir. Olası karışıklıkları önlemek için ise otopark çizgilerini, alanında uzman ekiplerin gerçekleştirmesi tavsiye edilir. Firma olarak uzman ekiplerimizle açık ve kapalı otoparklar için otopark çizgisi oluşturma hizmeti sağlıyoruz. Uygulama aşamasında son derece dikkatli ve titiz davranarak, zemin üzerinde görüntünün net ve nizami olmasına özen gösteriyoruz.  AVM, çeşitli konut projeleri, havalimanı gibi otoparkların bulunduğu bütün alanlar için projelendirmeler gerçekleştiriyoruz. Titizlikle oluşturduğumuz projelendirmeler ile otoparkların profesyonel bir hal almasını sağlıyoruz. Tecrübeli kadromuzla, talepleriniz doğrultusunda farklı tasarımlardaki çizgilerle, otoparkınızı şekillendiriyoruz.

  • Otopark Numaralandırma

Kapalı ve açık otoparklar için çizgilendirme dışında numaralandırma işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Otoparklarda, karışıklıkların önlenmesi ve araçların yerinin belirlenmesi açısından otopark numaralandırmaları son derece gerekli ve önemlidir. Ancak numaralandırma işlemlerinin profesyonel ekiplerce yapılması gerekir. Masterway olarak, her boyuttaki otopark için projelendirme yaparak, tüm uygularımızı titizlikle gerçekleştiriyoruz. AVM, hastane, site gibi çeşitli alanlarda uyguladığımız otopark numaralandırma sistemleri sayesinde pek çok kişinin yaşamını kolaylaştırıyoruz. Otopark numaralandırma çalışmalarında, kullanılan boyayı ise özenle seçiyoruz. Kullandığımız dayanıklı boyalarla, otopark sahipleri için avantaj sağlıyoruz. Otoparklar için zemin çizgilendirme ve numaralandırma işlemlerine ihtiyaç duyuyorsanız, bizimle iletişime geçerek üstün işçiliklerimizden yararlanabilirsiniz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.