HAKKIMIZDA

Çok yönlü bakış açısı ile hizmetlerimizi sunarken, hem konut hem de ticari projelerde önemli deneyimlere sahip olarak yenilikçi tasarımlar üretmek için yeni teknoloji ve bilgileri harmanladık. Ele aldığımız her bir projenin benzersiz olması ve müşteri isteklerini yansıtması felsefesi ile iş süreçlerimizi de sürekli geliştiriyoruz. Güvenilir hizmet sunumları ile müşterilerimizden proje ortaklarımıza kadar herkesin beklentilerini aşmak için çalışıyoruz.

Hizmetlerimizi her zaman yüksek müşteri memnuniyeti hedefiyle, yasa, düzenleme ve yönetmeliklere uygun şekilde sunuyoruz. Hizmetlerimizde her zaman müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri ön plandadır. Müşterilerimize iş başarıları için rehberlik ediyoruz.

Detaylara gösterdiğimiz özenle pratik çözümler yaratıyoruz. Sonuçta ise herkesin tatmin olacağı sonuçlar elde ederek, hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. İster yeni bir inşaat yapmayı düşünün isterseniz de tadilat işleriniz olsun projenizin büyüklüğü fark etmeksizin gelişmiş proje yönetimi hizmeti ile çalışacağımızı ve her zaman farklı, çözüm odaklı yaklaşımlarla hizmet edeceğimizi taahhüt ediyoruz.

Masterway

Kalite Güven ve Sürdürebilirlik

Neden Masterway

MASTERWAY, tüm tadilat teknik işlerinizde sürecin başından sonuna kadar %100 müşteri memnuniyeti esasıyla çalışmalarını sürdürür. Müşteriyle, iş yapan tarafı bir araya getiren bir aracılık kurumu değildir, müdahil olduğu tüm işlerde kendi teknik ekibiyle (mühendis, mimar ve tekniker kadrosu) analizini yapar çözüm yolu ve metodunu müşterisine sunar, onay süreciyle birlikte artık iş yapılan alandaki tüm sorumluluk MASTERWAY üzerindedir.

Bu süreç itibariyle Master way verilen iş planındaki tüm taahhütlerini an be an yerine getirir ve müşterisini tüm süreçlerle ilgili şeffaf bir şekilde bilgilendirir. Söylediği tarihte ve bedelde işini müşterisine teslim eder. Bu süre zarfında müşterisine sunduğu tüm taahhütleri yerine getirmek MASTERWAY’in olmazsa olmazıdır.

Biz Nasıl Çalışırız

Kendimizle birlikte müşteri ve proje ortaklarımızı güçlü kılmak en önemli çalışma amaçlarımızdan birisidir. Her zaman optimum çözümler sunmak için müşterilerimizin ne istediğini ve neye ihtiyaçları olduğunu anlayarak hizmetlerimizi sunuyoruz.

Projenizde yer alan değişkenlerden bütçenize uymaya ve maliyet kalemlerinin farklı unsurlardan nasıl etkilendiğini anlayarak, bunlara hazırlık olmanızı sağlıyoruz. Uzman ekibimiz ile size özel çözümler sunarak standartlardan uzaklaşıyoruz. İş hedeflerimize her zaman ne istediğiniz, neye ihtiyacınızın olduğu ve bütçenize en uygun kaliteli sonuçları elde edecek çözümler sunmayı koyuyoruz.

Bize her zaman ulaşabilir, desteğimizden ve uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Bunun için bizimle çalışmak zorunda dahi değilsiniz. İnsan odaklı yaklaşımlarımızı müşterilerimiz kadar bizden destek isteyen herkese sunuyoruz.

En iyi sonuçları en uygun maliyetlerle elde etmeniz, projelerinizde geleceği kapsayan sürdürülebilir ve verimli sonuçlar için çalışıyoruz. Çünkü yaptığımız her bir projenin hedefine insanları koyuyoruz. Hayatınıza ve geleceğinize değer katan projelere imza atmak için yanınızda yer alıyoruz.

Misyon Masterway

Yüksek müşteri memnuniyeti temelinde, etik uygulamalarla, mükemmel tasarımlara imza atarak her zaman yenilikçi, verimli ve sürdürülebilir çözümler sunmak

Vizyon Masterway

Tüm Türkiye genelinde tanınan ve verdiği hizmetlerle fark yaratarak, saygın, öncü ve güçlü bir mimari tasarım firması olmak


Masterway İlkelerimiz

Kalite Politikası / Değerler

Etik ve Ahlaki İş Anlayışı

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz.

Sürekli Gelişim ve Öğrenme

Hizmetlerimizi her zaman iyileştirmek için kendimizi geliştiriyor ve bunun için de sürekli öğrenmeye inanıyoruz.

Sıfır Hata İle Hizmet

Müşterilerimize hatasız hizmet sunmak için yüksek kalite standartları ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm süreçlerimizde hataları ortadan kaldırmak için sürekli gözden geçirmeler yaparak dünya standartlarında iş üretmek için çalışıyoruz.

Yasa ve Yönetmeliklere Uyum

Projelerimizde ulusal veya uluslararası tüm yasa ve yönetmeliklere uyarak, müşterilerimizin imaj kaybı yaşamaması için çalışıyoruz. Bu amaçla kendimizi sürekli güncel tutarak müşterilerimizi yasalara karşısında da destekliyoruz.

Sürdürülebilirlik

Tüm projelerimizde hem şimdiyi hem de gelecekteki kullanıcıları dikkate alarak sürdürülebilir ve verimliliği esas alan tasarım çözümleri sunuyoruz.

İnsan Değer Veren

Çalışanlarımıza olabilecekleri en iyi olmaları için ilham veriyoruz. İnsan deneyimi bizim için önemlidir. Bu amaçlar kendimiz ve çalışanlarımıza verdiğimiz değeri gösterecek çalışmalar yürütüyoruz.

Çevreye Duyarlı

Çevreyi korumak, kirliliği önlemek ve doğal kaynak tüketimini azaltacak hizmetler sunmak için iş süreçlerimizi, kullandığımız malzeme ve hammaddeleri sürekli gözden geçiriyoruz.

Güvenlik ve Sağlık

Çalıştığımız tüm iş ortaklarımız dahil her zaman güvenli ve sağlıklı ortam sunmak için çalışıyoruz. Yüksek güvenlik ve sağlık standartları için çalışanlarımızı, yüklenicilerimizi ve işimizden etkilenecek diğer kişileri düşünerek hareket ediyoruz.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.