Masterway Teknik

Göktürk Kemerburgaz ve çevresi tadilat, tesisat, iç ve dış cephe boyama gibi işleriniz için alanlarında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Gerek eski, gerekse de yeni evler belli dönemlerde mutlaka tadilata ihtiyaç duyar. Bu doğrultuda 2020 yılında inşaat ve teknik hizmetler alanında kurulmuş bir müteahhitlik firması olarak, farklı ihtiyaçlara uygun hizmetler veriyoruz. Yeni bir eve taşındığınızda ya da eski evinizi yenilemek istediğinizde farklı alanlar için sunduğumuz çözümlerle sizlere destek oluyoruz. Üstelik ev içinde gerek duyduğunuz işlemleri, doğru sıralama ile planlayarak tadilatın mümkün olduğunca hızlı bir şekilde bitmesini sağlıyoruz.

Eğer eviniz için komple bir tadilata ihtiyaç duyuyorsanız öncelikle iç ve dış cephe boya uygulaması, duvar kâğıdı uygulaması, kartonpiyer uygulaması gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz. Tesisat işlemlerinde genellikle fayans ve duvarların kırılması gerektiği için ise bu işlemleri, boya, parke, alçıpan duvar gibi uygulamalar bittikten sonra gerçekleştiriyoruz.

Genellikle yeni evlerde, tesisat sisteminin değişmesine gerek yoktur ancak eski evlerde tesisat sistemlerinde çeşitli arızalar gelişebilir. Bu noktada her türlü su ve elektrik tesisatı işlemlerini sizin için hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmetler arasında, elektrik ve su tesisatı işlemleri,  banyo ve mutfakta yapılacak her türlü tadilatlar,  şap uygulamaları, derz yenileme, asma tavan ve duvar çıtası gibi farklı uygulamalar bulunur. Aynı zamanda tavan boya uygulaması, duvar kâğıdı uygulamaları, dekoratif özel tasarım giydirme duvar ve seramik, parke gibi çeşitli işlemlerle evinizi baştan aşağı yeniliyoruz.

Siz de evinizin yenilenmesini ve çok daha hoş bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bizimle iletişime geçerek, uzman ekiplerimizle sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.