Alçıpan Duvar

İstanbul Göktürk ve Kemerburgaz çevresi Alçıpan Duvar Uygulaması işleriniz için alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Günümüzde, ev ve ofis gibi pek çok farklı alanda ağırlıklı olarak iç mekânlarda kullanılan alçıpan duvarlar tercih edilir. Alçıpan uygulamalarında profesyonel bir ekibin çalışması, alçıpan uygulamasının kalıcı ve uzun ömürlü olması açısından oldukça önemlidir.

Masterway olarak, alçıpan duvar uygulamalarını alanında uzman ekiplerimizle birlikte büyük bir emek ve titizlikle gerçekleştiriyor, alçıpan uygulamalarını sizlerin seçimleri doğrultusunda ve kullanılacak mekânın yapısına uygun olarak hazırlıyoruz.  Üstelik uygulamalar, tecrübeli ekiplerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar planlanarak son derece sağlam bir şekilde monte ediliyor. İlk olarak alçıpan uygulanacak bölüm üzerinde ölçüm işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ölçü ve işaretleme işlemlerinin ardından ise monte işlemlerini titizlikle uyguluyoruz. Alçıpanların perçin makineleri ile montajlanmasından sonra vida deliklerinin ve derz dolguların kapatılma işlemleri de yaparak,  duvarın yüzeyinin pürüzsüz olmasını sağlıyoruz. Pencere ve kapı kollarına gelen alçıpanları testere ya da maket bıçağı yardımıyla keserek çıkarıyoruz. Kesilen kenarları ise özenli bir şekilde düzeltme rendesi aracılığıyla düzeltiyoruz.

Ayrıca alçıpan duvar uygulamalarında talebinize bağlı olarak ses ve ısı yalıtımı sağlayan modelleri de uygulayabiliyoruz.  Bütün uygulamalarımız talepleriniz doğrultusunda ekiplerimizle birlikte en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Alçıpan duvar uygulaması yaptırmak istiyorsanız, ekibimizle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.