Duvar Çıtası Uygulamaları

İstanbul Göktürk ve Kemerburgaz çevresinde Duvar Çıtası Uygulamaları işleriniz için alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

2021 trendleri arasında yer alan duvar çıta uygulamalarını, uzman ekiplerimizle istediğiniz alanlar için gerçekleştiriyoruz. Son derece hoş bir görünüm sergileyen duvar çıta modellerini, eviniz ya da iş yerinizdeki arzu ettiğiniz bölümde tercih edebilirsiniz. Duvar çıtalarının ham maddeleri değişiklik göstermekle birlikte genel olarak alçı ve poliüretandan oluşur. Bu nedenle, çıtalar darbelere karşı oldukça dayanıklıdır ve uzun süre boyunca kullanılabilir. Duvar çıta uygulamalarını talepleriniz doğrultusunda sizler için istediğiniz ölçü ve boyutlarda gerçekleştiriyoruz.

Çıta uygulaması yapılacak alanın boyutuna bağlı olarak, kullanım alanınızı daha büyük ve ferah gösteren modelleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de çıtaları istediğiniz renkte boyuyoruz. Duvar çıtalarını, alanında uzman ekiplerimizle birlikte duvarınıza yerleştirmek istediğiniz şekillere göre planlayarak, kısa süre içinde tamamlıyoruz.  Öncelikle duvar çıta modellerini şeffaf silikon yardımıyla tutturup, kuruyana kadar kâğıt bant yardımı ile yapıştırıyoruz.

Eğer köşe birleşim yerlerinde açıklık varsa beyaz çekomastik ile doldurma işlemi gerçekleştiriyoruz. Siz de evinizin daha hoş görünmesini istiyorsanız, firmamızla iletişime geçerek, evinizi duvar çıtaları ile zenginleştirebilirsiniz. Üstelik Masterway olarak evinizde şık ortamlar oluşturmanıza katkı sağlamak için sizlere avantajlı fiyatlar sunuyoruz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.