Elektrik İşleri

Göktürk ve çevresi elektrik tesisatı arıza giderme ve yeni kurulum işleriniz için alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Evinizin ya da ofisinizin elektrik tesisatını yenilemek istiyorsanız, firmamız bu konudaki çözümleriyle sizlere her zaman destek sağlar. Alanında uzman ve tecrübeli ekiplerimiz, elektrik tesisatınızda arızalı bir durum söz konusu ise kısa süre içinde arızanın kaynağını tespit ederek onarma işlemlerine başlar. Üstelik ekiplerimiz tadilatın her aşamasında sizlere bilgi verir ve gerekli işlemler sizden onay alındıktan sonra gerçekleştirilir.

Elektrik tesisatını onarma ve yenileme işlemlerinden önce, eski tesisatınız incelenir ve belirlenen noktalar bazında kırma işlemleri gerçekleştirilir. Ardından son derece titiz bir işçilikle eski kablolar sökülerek yenileriyle değiştirilir. Tadilat işleminin ardından ise son olarak sigortaların kontrolü gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı yenileme ve onarma işlemlerinin yanı sıra evinizin herhangi bir bölümünde elektrikle ilgili farklı bir arıza ya da şikâyetiniz varsa ekiplerimiz bu konuda gerekli onarımları gerçekleştirir.

Elektrikle ilgili problemler can güvenliği açısından son derece tehlikeli olabileceği için ihmal edilmemesi gerekir. Sigorta atması, voltaj problemleri, zayıf akım, aşırı yükleme, evde yanık kokusu gibi durumlar ortaya çıktığında firmamızla iletişime geçerek, uzman ekiplerimiz tarafından destek alabilirsiniz. Üstelik yaptığımız bütün işlemler, oldukça ekonomik fiyatlarla sizlere sunulur. Firmamız sayesinde bütçenizi zorlamadan, her alanda profesyonel hizmet alabilirsiniz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.