Su Tesisatı

Göktürk, Kemerburgaz ve çevresi  su tesisatı arıza giderme, bakım ve yenileme gibi işleriniz alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Alanında tecrübeli ve uzman ekiplerimizle, temiz ve pis su tesisatı, kalorifer ve sıhhi tesisat ve doğalgaz alt yapısıyla ilgili problemlerinize hızlı bir şekilde çözüm getiriyoruz. Ev ve iş yerlerinde su tesisatlarından kaynaklı arızalar oldukça yaygındır.

Bu arızalar ise genel olarak zamanla tesisat borularının eskimesi, kireçlenmesi, çatlaması ve su tesisat borularının kurulumu sırasında yanlış uygulamalar yapılması gibi birçok farklı sebepten kaynaklanır. Su tesisatında bir arıza meydana geldiğinde ise su sızıntısı gibi problemler yaşanır. Evinizde su sızıntısı problemi olduğunu, kombideki su seviyesinin devamlı olarak düşmesinden, banyonuzun duvarlarında nemlenme ve damlacıklar oluşmasından ve su faturasının yüksek gelmesinden anlayabilirsiniz.

Bu tarz durumlarda, ekiplerimiz almış oldukları eğitimler sayesinde su tesisatı ile ilgili arızaları mümkün olduğunca kırma işlemi gerçekleştirmeden tespit eder. Arıza bölgesi tespit edildikten sonra ise onarma işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Eğer su tesisatınızla ilgili bir arıza olduğunu düşünüyorsanız, uygun fiyatlı onarım seçenekleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Üstelik uzman ekiplerimizle, sizlere her zaman birinci kalitede işçilik garantisi sunuyoruz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.