Tavan Niş Uygulaması

İstanbul Göktürk ve Kemerburgaz çevresi tavan niş uygulaması işleriniz için alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Masterway olarak, uzman ekiplerimizle birlikte sizler için tavanlar üzerinde niş uygulamalarını en iyi ve kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz. Roma döneminde, çeşitli yapılarda dekoratif olarak kullanılan bir mimari öge olan niş, günümüzde ev, ofis, kafe gibi çeşitli mekânlarda da sıklıkla kullanılır.

Tavanlarında düz renkten ve sadelikten hoşlanmayan kullanıcılar için, alçı, tuğla ve ahşaptan yapılabilen niş tasarımlarda bulunuyoruz. Niş tavan uygulamasını isterseniz evinizin salonuna, banyoya ve dilediğiniz bütün odalara uygulayabiliyoruz.  Herhangi bir problem yaşamamanız için ise banyo tavanlarındaki niş uygulamaları suya dayanıklı levhalar ile gerçekleştiriyoruz.

Aynı zamanda niş uygulamasını yaparken, isteklerinizi dikkate almakla birlikte, duvarın kalınlığı, uygulamanın yapılacağı mekânın boyutu gibi özellikleri de göz önünde bulundurarak planlama oluşturuyoruz. Farklı şekillerde uygulanabilen niş uygulamalar için firma olarak üstün malzeme kalitesinde ürünleri tercih ediyoruz. Tuğla ile yapılan niş uygulamalarında, kullanılacak tuğlaların üstün kalitede olmasına özen gösteriyoruz. Sıklıkla tercih edilen alçı niş uygulamasında ise belirli boşluklar ayarladıktan sonra alçı levhalarını bir iskelet yardımı ile duvara sabitliyoruz. İşlem sonrasında talepleriniz doğrultusunda renklendirme işlemi gerçekleştiriyoruz. Bulunduğunuz mekâna farklı ve otantik bir hava atan ahşap niş uygulamasını ise, arzu ettiğiniz renk ve desenlerde uygulayabiliyoruz.

Eğer tavanınıza niş uygulama yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik bütün işlemleri tecrübeli ekiplerimiz sayesinde oldukça kısa bir süre içinde gerçekleştiriyoruz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.