Zemin Uygulamaları

İstanbul Göktürk ve Kemerburgaz çevresinde Zemin Uygulamaları (Seramik, Fayans, Derz, Parke, Şap, …) işleriniz için alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Derz Yenileme Seramik Fayans

Zamanla eskiyen ve yenilenmesi gereken derz dolgular için güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Derz dolgular farklı kalite ve kalınlık gibi çeşitli özellikleriyle birbirinden ayrılır. Derz yenileme işlemlerinin uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için profesyonel bir ekip tarafından uygulanması gerekir. Masterway olarak, üstün malzeme kalitesindeki ürünlerle sizlere en iyi hizmeti sunmak için kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Üstelik derz dolguların yanı sıra dilediğiniz özellikte seramik fayans kaplama işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Birbirinden şık görünümlere sahip seramik fayans kaplamaları ile banyo, mutfak gibi evinizin her alanını zenginleştiriyoruz. Kişisel beğenileriniz doğrultusunda seramik modelleri arasından seçim yapabilir ve evinizin daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Farklı özellik ve renklere sahip seramik çeşitleri aynı zamanda kolay temizlenebilir yapısı ile sizlere konfor sağlar. Üstelik seramik ve derz dolgu uygulamalarımızı birinci sınıf işçilikle kısa süre içinde gerçekleştiriyoruz.  Siz de evinizdeki derz ve seramik fayansların yenilenmesini istiyorsanız, profesyonel ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik Masterway olarak, bütün hizmetlerimizde olduğu gibi derz yenileme ve seramik fayans döşeme uygulamalarında da fiyat açısından sizlere kolaylık sağlıyoruz.

Parke

Firma olarak, en sık kullanılan yer döşemelerinden biri olan parke uygulamalarını avantajlı fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Evinizin ya da iş yerinizin yer döşemesini yenilemek istiyorsanız, geniş ürün yelpazemiz ve usta işçiliklerimizden yararlanabilirsiniz.  Talepleriniz doğrultusunda masif parke, merbau, lamine, laminant parke ve ahşap parke gibi farklı parke çeşitlerini sorunsuz bir şekilde uygulayarak, sizlere birinci sınıf işçilik güvencesi veriyoruz. Çoğunlukla masif, kayın ve akçaağaç parkeler ısı değişimlerine karşı hassas olduğu için alttan ısıtmalı mekânlarda tercih edilmemesi tavsiye edilir. Bu nedenle parke seçimlerini kullanacağınız alanın özelliklerini göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz sizler için avantajlı bir fiyat tablosu çıkardıktan sonra onayladığınız takdirde hızlı bir şekilde işlemlere başlıyoruz. Genel olarak ev için kullanılan parkeler, suya ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu sayede yaptırdığınız yer döşemesini

Masterway güvencesi ile uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı materyallere sahip parkelerin pek çok rengi de bulunur. Mobilyalarınız ve kişisel beğenileriniz doğrultusunda ister kahverengi, isterseniz de beyaz ve gri gibi farklı renkleri tercih edebilir, farklı dokulardaki parke çeşitleri ile evinize hoş bir hava katabilirsiniz. Ev veya ofisinizin zeminini parke kaplatmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Derz Yenileme

Evlerde, fayans ve seramiklerin arasındaki boşlukları doldurmak amaçlı kullanılan derz dolgular zaman içinde eskiyerek hem kötü bir görüntü oluşturur hem de işlevini yerine getiremez. Derz dolguları yenilemek istediğinizde ise karşınıza pek çok seçenek çıkar. Ancak bu noktada profesyonel bir firmayla çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü derz dolgular ancak başarılı işçiliklerle yapıldığı takdirde uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Masterway olarak, derz yenileme işlemleri için uzman ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Üstelik bütün işlemlerimizde olduğu gibi derz dolgu uygulamalarımızda da birinci sınıf işçilik ve yüksek malzeme kalitesi ile uzun yıllar kullanım garantisi veriyoruz. Çoğunlukla en çok tercih edilen ve dayanıklı olan silikonlu flex derz dolguları kullanıyoruz. Flex derz dolguların tam olarak su geçirmeme özelliği bulunmasa da, belli oranda su iticilik özelliği vardır. Ancak yine de derz dolgu yapılan bölgede çok fazla su birikmemeli ve bekletilmemelidir. Bununla birlikte derz dolgular, dekoratif olarak tamamlayıcı olmasının yanı sıra sıcaklık farkı ile genleşen seramik ve fayansların çatlamasına ve kırılmasına engel olur. Eğer siz de evinizdeki derz dolguların eskidiğini düşünüyorsanız yenileme işlemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Seramik

Eviniz ya da dış mekânlar için düşündüğünüz doğal taş, traverten, mermer, porselen, seramik ve mozaik gibi uygulamalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evinizin çeşitli alanları için seramik fayans uygulamalarını üst düzey bir işçilikle gerçekleştiriyoruz. Nemlenmeye ve ıslanmaya karşı dayanıklı bir yapıda olan seramik, günümüzde sıklıkla banyo ve mutfaklarda tercih edilir. Eviniz için kişisel beğenileriniz doğrultusunda farklı renk ve dokulardaki seramik modellerini seçebilirsiniz. Banyo duvarlarınızı, banyonuzun tasarımına uygun olarak açık ya da koyu renkli seramiklerle kaplatabilirsiniz. Bunun yanı sıra mutfağınızda da seramik ve fayans kaplamalarına yer verebilirsiniz. Son derece titiz ve özenli bir işçilikle çalışan ekiplerimiz, mekânın büyüklüğüne bağlı olarak kısa bir süre içinde uygulamayı tamamlar. Bu sayede vakitten büyük ölçüde tasarruf edebilir

Masterway güvencesi ile evinizi yenilemenin tadını çıkarabilirsiniz. Evinizin ya da iş yerinizin herhangi bir bölümüne doğal taş, seramik ve porselen uygulamaları yaptırmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek detaylar ve fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şap Uygulamaları

Yer kaplama malzemelerinden olan şap uygulaması çoğunlukla dayanıklı bir zemin oluşturmak için kullanılır.  Şap uygulamasının temel amacı, zemin izolasyonu ve tesviye betonu dökülen yüzeyi dış etkilerden korumaktadır. Bu sayede beton yüzeyler çok daha dayanıklı hale gelir. Genel olarak kaplama işlemleri, titizlikle yapıldığı takdirde başarılı sonuçlar doğurur. Bu nedenle bu gibi durumlarda uzman ekiplerle çalışılması oldukça önemlidir.

Masterway olarak, her konuda olduğu gibi şap uygulamalarında da alanında uzman ve tecrübeli ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Zemin kaplama işlemlerinde, zeminde oluşabilecek herhangi bir problem daha sonra ciddi hasarlar oluşturabilir. Bu konuda tecrübeli olan ekiplerimizle, uygulama işlemi sırasında gerçekleşebilecek problemleri problemi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Şap uygulaması sırasında titiz bir işçiliğin yanı sıra son derece kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede sizler de firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Şap uygulama alanları oldukça geniş olmakla birlikte genellikle otoparklar, fabrika iş ve dış sahaları, fabrika tavanları, yapıların taban kısımları ve sergi salonları vs. gibi alanlardır. Şap, genellikle su ve nem etkisinde bulunan yerler için de tercih edilir. Farklı kullanım alanları için şap uygulamasına ihtiyacınız duyuyorsanız, bizimle iletişime geçerek hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Tamirat & Tadilat

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.