Çevre ve Peyzaj Düzenlenmesi

Göktürk, Kemerburgaz ve çevresi  Çevre ve Peyzaj Düzenlenmesi gibi işleriniz alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Masterway olarak, her türlü çevre ve peyzaj düzenlemesi işlemleri için uzman kadromuzla birlikte hizmet veriyoruz. Peyzaj mimarlarının da içinde bulunduğu ekibimizle, sizler için keyifle vakit geçirebileceğiniz yaşam alanları oluşturuyoruz.

Çevre ve peyzaj düzenlemesi için bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, projelendirme çalışmalarını hızlı bir şekilde gerçekleştirip sizlere sunuyoruz. Peyzaj projeleri kapsamında; bitkilendirme, bahçe drenaj çalışmaları, sulama sistemleri ve aydınlatma projeleri gibi birçok farklı uygulama yer alır. İstek ve beklentileriniz doğrultusunda bahçelerinize çim ekimi, bitkilendirme, drenaj gibi çeşitli işlemler uygulayabiliyoruz.

Bitkilendirme çalışmalarında, bitkilerin isimleri, kullanım alanları ve bakımları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Bu doğrultuda karar verdiğiniz takdirde ise uygulamaya geçiyoruz. Bunun yanı sıra çevre ve peyzaj düzenlemelerinde, son derece profesyonel bir şekilde mühendislik, teknik çizim ve 3D modelleme sistemlerini kullanıyoruz. Siz de çevre ve peyzaj düzenlemeleri konusunda profesyonel destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübeli ekiplerimizle, bütün işlemleri detayları dikkate alarak titizlikle uyguluyoruz. Her uygulamamızda olduğu gibi, çevre ve peyzaj düzenlemelerinin fiyatlandırılması konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz.

Bahçe Düzenleme

Bahçe düzenlemesi, uzmanlık ve tecrübe gerektiren önemli bir uygulamadır. Bahçe düzenlemelerinde, başarılı sonuçlar elde edilebilmesi için uygulamanın yapılacağı mevsim koşulları dikkate alınmalıdır. Bununla birlikte, düzenleme uygulamalarının kış sonu ve yaz başlarında yılda iki kere yapılması tavsiye edilir. Bahçe düzenlemelerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta, toprağı hazırlamaktır. Toprağın gübrelendirilmesi, havalandırılması ve ekim için hazır hale getirilmesi gerekir.

Masterway olarak, bahçe düzenlemeleri konusunda uzman ekiplerimizle, en ince detayları dahi düşünerek uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Eğer bahçenizdeki toprak yeterince verimli değilse, farklı topraklarla karıştırdıktan sonra ekim uygulamasına başlıyoruz. Bu noktada sizlere çeşitli bitkiler, kullanım alanları ve bakım koşulları hakkında bilgi veriyoruz. Akabinde talepleriniz doğrultusunda seçtiğiniz bitkileri ekme işlemlerine başlıyoruz. Aynı zamanda bahçe düzenlemelerinde şık bir görünüm oluşturmak için taş, çam kabuğu, dekoratif saksı gibi çeşitli ürünler de kullanabiliyoruz.

Bahçe düzenlemelerinde, bitkilendirme ve çiçeklendirme işlemlerinin yanı sıra yürüyüş alanları, şık oturma alanları ve ışıklandırma sistemleri de uygulayabiliyoruz.  Hayal ettiğiniz bahçe tasarımını uygulatmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çimlendirme ve Bitkilendirme

Bakımlı bahçeler, her zaman konutların daha şık görünmesini sağlar. Bir anlamda bahçeler, evlerin vitrini olarak kabul edilebilir. Masterway olarak, bahçelerinizin daha estetik görünmesi için çimlendirme ve bitkilendirme uygulamaları yapıyoruz. Hazır çim, rulo çim, çalı ve talepleriniz doğrultusunda çeşitli bahçe bitkileri ile sizlere görsel bir şölen sunuyoruz.  Bahçenize uygun bitki seçimlerini ise iklim koşullarının yanı sıra sizlerin beklenti ve beğenileri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Geniş bir skalaya sahip bitkiler arasından dilediğinizi seçerek bahçenizin çok daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bitki seçimlerinin ardından, toprak, sulama gibi alt yapı hazırlıklarıyla birlikte bitkilerin ekim işlemlerine başlıyoruz. Ayrıca bu noktada tercihleriniz çerçevesinde ister tohumdan ekim isterseniz de seçilen bitkinin hazır olarak ekilip, köklendirilmesi yöntemi tercih edilebilir. Bahçe çimlendirme uygulamasında da benzer şekilde ekiplerimizle toprak yapısını kontrol ederek, ekme işlemini kısa süre içinde gerçekleştiriyoruz.

Bitkilendirme ve çimlendirme uygulamalarının fiyatları ise, ekilecek alanın büyüklüğüne ve tercih edilen bitkilere göre farklılık göstermekte. Firmamızla iletişime geçerek, fiyat hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Bahçe Drenaj Sistemleri

Yağmur, kar ve bahçedeki sulama sistemlerinden çıkan suyun, yapılara ve bahçedeki bitkilere zarar vermesini önlemek amacı ile drenaj sistemleri uygulanır. Yağmur yağdığı zaman, su bir ölçüde toprak tarafından emildikten sonra arta kalan kısmı, çukurlarda ve bahçe zemininde birikir. Bahçe zemininde biriken suyun içinde zamanla oksijen biterek, bakteriler ürer ve yosunlaşmalar meydana gelir.

Bu durum, özellikle yaz aylarında mantar gibi hastalıklara zemin oluşturur. Bu sebeple, bahçedeki bitkilerin ömrü azalırken, sinek ve böcek türleri artmaya başlar. Firmamızla iletişime geçerek, bahçeleriniz için profesyonel şekilde drenaj uygulaması yaptırabilirsiniz. Bu uygulama için uzman ekiplerimizle, ilk olarak bahçenizde su birikme olasılığı bulunan noktaları tespit ederek projelendirme oluşturuyoruz. Akabinde, toprağın derinliğine bağlı olarak açtığımız ana hat ve kanallara geotekstil seriyor ve mıcır yerleştiriyoruz.

Kanalların açık uçlarını, hava sirkülasyonunu sağlayacak şekilde süzgeçlerle kapatıyor ve ana hatlar ile bağlantı yerlerinden T boruları ile bağlıyor ve toprak kapatılmadan önce su vererek, kontrol ediyoruz. Başarılı bir şekilde uygulanmış, drenaj sistemlerinin bahçe için büyük ölçüde yararı bulunur.

Siz de bahçenizdeki bitkilerin çok daha sağlıklı bir şekilde yetişmesi ve uzun ömürlü olması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik drenaj çalışmalarını alanında uzman ekiplerimizle birlikte oldukça kısa süre içinde tamamlama garantisi veriyoruz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Mimari Çözümler

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.