Kamelya – Çardak

İstanbul Göktürk ve Kemerburgaz çevresinde Kamelya – Çardak işleriniz için alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Kamelyalar, en güzel açık hava mekânları arasında yer alır. Aynı zamanda kamelyalar, güneşli havalarda vakit geçirmek, doğanın tadını çıkarmak, dinlenmek ve tazelenmek için oldukça ideal alanlardır. Masterway olarak, bahçeler için sıklıkla tercih edilen kamelya tasarımları oluşturuyoruz.

Eğer geniş bir bahçeniz varsa, kamelyalar ile değerlendirebilirsiniz. Kamelyaları, ahşap ve farklı malzemelerden, istenilen ölçülerde ve bütçeniz doğrultusunda tasarlayabiliyoruz. Ahşap kamelyaları tercihlerinize göre doğal bir görünümde bırakabiliyor ya da renklendirebiliyoruz. Bunun yanı sıra kamelyada geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirmek için istediğiniz takdirde, kamelyaları camdan da oluşturabiliyoruz.

Kamelyalara maksimum oranda konfor sağlamanız için böcek ve sineklere karşı sürgülü ve tül kaplı çerçeveler yerleştirebiliyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle, bahçenizde ölçü alıyor ve projelendirme yapıyoruz. Kamelyaları istekleriniz doğrultusunda yuvarlak, oval, dikdörtgen ve altıgen tasarımlarda oluşturabiliyoruz. Projelendirmenin ardından, zemini öncelikle düz bir hale getirerek zemin döşeme çalışmalarına başlıyoruz. Ardından kamelyanın çerçevesini ve çatısını tamamlıyoruz.

Son adımda ise talepleriniz doğrultusunda masa ve oturma ünitesi uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Siz de, bahçenizi en iyi şekilde değerlendirmek için kamelyaları tercih edebilirsiniz. Firmamızla ile iletişime geçerek, talepleriniz doğrultusunda sizler için oluşturduğumuz tasarım örneklerini inceleyerek karar verebilirsiniz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Mimari Çözümler

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.