Mağaza Tadilatı ve Projelendirilmesi

İstanbul Göktürk ve Kemerburgaz çevresinde Mağaza Tadilatı ve Projelendirilmesi işleriniz için alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Mağazalarda, tasarım ve dekorasyon özellikleri müşteriyi çeken bir araç olduğu için oldukça önemlidir. Şık ve estetik dizaynlara sahip mağazalarda daha fazla satış yapma imkânı ortaya çıkar. Firma olarak gerçekleştirdiğimiz mağaza tadilatı ve projelendirmelerinde, bu gibi özellikleri dikkate alıyoruz.

Öncelikle mağaza alanını inceliyoruz ve ölçü alıyoruz. Daha sonra talepleriniz doğrultusunda bir projelendirme ve fiyatlandırma çıkarıyoruz. Projelendirmeyi yaparken, mağazanızın konseptine ve taleplerinize uygun olarak malzeme seçiminde bulunuyoruz. Mağaza için kullanılan, kasa, raf, ürün sergileme ünitesi gibi eşyalarda ve duvar ile zemin uygulamaları aşamasında birinci sınıf malzeme kalitesi kullanıyoruz.

Bunun yanı sıra mağaza içinde, satış yapmayı artırıcı ipuçlarını sizler için araştırıyoruz ve dekorasyonu bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Kasanın arkasında bulunan duvarın, çarpıcı ve estetik tasarımlarda olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Bu noktada, sizlere çeşitli duvar kâğıdı ya da tercihe bağlı olarak dekoratif duvar giydirme seçeneklerini sunuyoruz. Müşterilerinizi ürünlerinizi satın almaya teşvik etmek amacıyla, mağaza konseptine uygun olarak kasanın çevresine ürün sergileme üniteleri yerleştiriyoruz. Üstelik bütün uygulamaları özenli ve titiz bir işçilikle gerçekleştiriyoruz.

Mağaza zeminlerinde, yüksek trafiğe uygun ve dayanıklı malzemeler tercih ediyoruz. Bunun dışında, renk ve desen gibi konularda beğenileriniz doğrultusunda sizlere farklı seçenekler sunuyoruz. Siz de mağaza tadilatı ve projelendirmesi için bizimle iletişime geçerek, kaliteli işçilik ve uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Mimari Çözümler

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.