Veranda

İstanbul Göktürk ve Kemerburgaz çevresinde Veranda işleriniz için alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Verandalar, genellikle müstakil ev ve villaların zemin katında bulunan yanları açık ya da camlı olarak tasarlanabilen balkonlardır. Verandaların şık bir şekilde tasarlanması ve bakımlı olması evinizin değerini artırıcı bir unsurdur.

Masterway olarak, veranda uygulamalarını tercihleriniz doğrultusunda farklı malzemelerden gerçekleştirebiliyoruz. Yazlık evler için açık veranda ya da tercihe bağlı olarak yaz kış kullanabileceğiniz kapalı verandalar oluşturabiliyoruz.

Veranda yapımlarında, en önemli adım iskeletin sağlam bir şekilde oluşturulmasıdır. Firma olarak uzman ekiplerimizle veranda uygulamalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Öncelikle, ekiplerimizle veranda yapılacak olan alanın ölçüsünü alıyoruz. Daha sonra evinizin mimarisine ve taleplerinize uygun olarak zemin çalışmaları yapıyoruz.

Zemin için taş, beton, odun, fayans gibi malzemeler arasından seçim yapabilirsiniz. Benzer şekilde, istekleriniz doğrultusunda verandanın çatısı için de farklı malzemeler uygulayabiliyoruz. Tuğla çatı tercihlerinde, zorlu hava koşullarında kiremitlerin hasar görmemesi için ekiplerimizle sabitleme işlemi ustalıkla yapıyoruz.

Veranda yapımının son aşamasında ise eğer ahşap malzemeler tercih ettiyseniz koruyucu olarak vernik uygulaması yaparken talepleriniz doğrultusunda ahşap üzerine renklendirme işlemi de gerçekleştirebiliyoruz.

TEKLİF İSTE & ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİ

Büyük veya küçük fark etmeksizin her bir projemizde müşterilerimize özel çözümler sunarak, onların iş süreçlerinde başarılı olması için destek oluyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak standartlardan uzak çözümler sunarak, onların üst düzey memnuniyetini hedefliyoruz

Hizmetlerimizi her zaman etik değerler çerçevesinde sunuyoruz. Mesleki uygulamalarımızda ahlaki değerlere dikkat ederek, tüm çalışanlarımızla bu değerleri odak noktamıza alıyoruz.

Göktürk Bölgesi İçin Ücretsiz Keşif Talebi oluşturabilirsiniz.


Diğer Çözümlerimiz

Mimari Çözümler

Copyrights © 2021 All Rights Reserved by WeThink Medya

İletişime geç
1
Masterway
Merhaba sorularınız için aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.